Damla Ataman Türkşen

1990 yılında, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden, 1996 yılında ise Kanada, Vancouver Centennial Business College, MBA Programından mezun oldu.

Amerika Birleşik Devletleri’nde, Howard Jhonson Oteller Zinciri’nde Halkla İlişkiler Yöneticiliği, Kanada’da Victory Consultancy and Research Services’de Yönetim Danışmanlığı, Amerika Birleşik Devletleri’nde Continental International’da Projeler Müdürlüğü, 1997 yılında Türkiye’ye dönerek, Tepe Grubu’nda Franchise ve İş Geliştirme Müdürlüğü ve Doğan Holding’de İş Geliştirme ve Stratejik Planlama Müdürlüğü yaptı.  Bu dönemde, yöneticiliğe ek olarak, uluslararası projeler ve eğitimler gerçekleştirdi.

2002 yılında, eğitim ve danışmanlık sektörüne geçiş yaparak, eğitim ve danışmanlık projeleri, yetkinlik geliştirme eğitimleri, liderlik ve takım oyunları, motivasyon eğitimleri tasarladı ve uyguladı.
2004 yılında ise Turuncu Eğitim’i kurarak, kendi adına çalışmaya başladı.

Uzmanlık alanı; Hayat Tasarımı,  Zaman Yönetimi,  İşbirliği ve İletişim Yönetimi, Beyin ve Duygu Yönetimi, Kişisel Farkındalık ile Dönüşüme yönelik eğitimler üzerinedir.

Türkiye’nin en beğenilen şirketleri ile kurulduğu yıldan itibaren, Turuncu Eğitim bünyesinde, düzenli iş ortaklıklarını yüksek memnuniyet oranları ile devam ettirmektedir.

“Kaliteli Yaşam İçin Zamanı Yönetmek” isimli kitabın yazarıdır.

 

Referanslarımız

Bize UlaşınBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Sosyal Medya :