Tülin Balcıoğlu

1988 yılında, Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Ardından, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Halkla İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans Programını ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde “Uygulamalı Psikoloji” Yüksek Lisans Programını tamamladı. 

1986 yılında, Hürriyet Gazetesi’nde başlayan iş yaşamında, TÖBANK, İnterpro, Login, Demirbank ve MNG Bank’ın çeşitli yöneticilik kademelerinde görev aldı.

1993 yılından itibaren şimdiki uzmanlık alanlarına yönelmeye başladı. Psikiyatr Dr. Murat Dokur ile birlikte çalışarak, 300 saatlik Aile ve Evlilik Terapileri eğitimini tamamladı.  5 yıl boyunca, İstanbul Psikodrama Enstitüsü’nde, Deniz Altınay yönetimindeki Psikodrama eğitimine katıldı. Daha sonra aynı yerde, 10 yıl boyunca Spontanite tiyatro oyuncusu olarak yer aldı.

2000 yılından itibaren İş ve İlişki Danışmanı, 2004 yılından itibaren ise Bahçeşehir Üniversitesi Kariyer Merkezi’nde, eğitim danışmanı ve kariyer danışmanı olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda, Bahçeşehir Üniversitesi’nin Kariyer Geliştirme Danışmanlığı Sertifika Programı’nın (Global Career Development Facilitator-GCDF Turkey) ve İnsan Kaynakları Programının eğitimcileri arasında yer almaktadır.

Uzmanlık alanları; İş-İlişki Danışmanlığı, İş Ortamında Kişilerarası İlişkiler, Spontanite Tiyatrosu Çalışmaları, İş Hayatında Güç Dengeleri, Müziğin Psikolojik Etkileri, Renkler ve Psikolojik Etkileri ve Sinema Filmi Okuma konuları üzerinedir.Referanslarımız

Bize UlaşınBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Sosyal Medya :