Burcu Kazbek

Balerin bir anne ve balet bir babanın kızı olarak dünyaya geldikten sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Ana Sanat Dalı Modern Dans Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu.

10 senelik konservatuvar yaşamında, klasik bale, modern dans, modern dansçılar için klasik bale, doğaçlama, pilates yoga, vücut kondisyonu ve etkili beden kullanımı üzerine eğitimler aldı.

Mezun olduktan sonra Ankara Devlet Opera ve Balesi’nde, Modern Dans Topluluğu’nda çalıştı. Aynı dönemde, Ankara Üniversitesi, Modern Dans Ana Sanat Dalı’nda eğitmenlik yaptı. Ankara’da, çeşitli okullarda da pilates, modern dans ve klasik bale eğitmenliği yaptı.

2001 yılında, The Place Contemporary Dance School London’da, pilates, yoga, modern dans ve doğaçlama eğitimlerine katıldı. 2002 yılında, Avusturya Viyana’da, pilates, bar pilates, vücut kondisyonu, yoga, modern dansçılar için klasik bale, modern dans, sokak jazz, up side down dans ve kontak doğaçlama eğitimlerini aldı.

Dans ile birlikte, oyunculuk sanatına olan ilgisi de öne çıkınca, Can Gürzap’ın Dialog Anlatım İletişim, Haldurn Dormen’in Sahne Tozu Tiyatrosu ve Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri alarak, Ankara ve İstanbul Tiyatrolarında, çeşitli oyunlarda rol aldı. Ardından, pek çok TV dizisi ve reklamda oyunculuk yaptı.

Dans ve oyunculuk ile birlikte, eğitimler de vermektedir. Uzmanlık alanları; Ses-nefes, Diksiyon, Drama, Ofis ve Çalışanlar için Yoga ve Pilates, Klasik Bale, Modern Dans, Pilates ve Bar Pilates konuları üzerinedir.

Referanslarımız

Bize UlaşınBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Sosyal Medya :