İpek Karadağ Keskin


1997 yılında, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Felsefe Bölümü’nü tamamladıktan sonra; semiotik üzerine yüksek lisans yaptı.

Uzun yıllar, Cumhuriyet, Milliyet ve Radikal gazetelerinde, yayıncı kimliği ile görev aldı. 1999 – 2003 yılları arasında, kariyerine yurtdışında devam eden Karadağ, sırasıyla Alta Vista Arama Motoru, İtalya’da NerudaCO, Hollanda’da New Noveau Media’da ve çok sayıda uluslarası yatırımlı projede görev aldıktan sonra 2004 yılında ülkeye dönüş yaptı ve sonrasında Doğan Online, ISP ekolay.com, Medyanet gibi Türkiye’de, internet teknolojileri ve yayıncılık ve marka yönetimi konusunda öncü şirketlerde, üst düzey yönetici olarak görev aldı. Ardından, çok uluslu bir İngiliz veri yönetimi ve teknoloji şirketi olan Phorm Co UK’in, Türkiye Direktörlüğü görevini yürüttü. 2012 yılından itibaren, çok sayıda yerli ve yabancı firmaya, e-ticaret, dijital pazarlama, kurumsal strateji ve inovasyon, dijital transformasyon, veri yönetimi  konularında danışmanlık hizmeti ve eğitimler vermektedir.

Kurumsal hayattaki deneyimlerini, eğitimlerle ve danışmanlıkla birleştirmenin mutluluğunu yaşayan Karadağ’ın uzmanlık alanı; Marka Yönetimi, Değişim Yönetiminde Strateji ve Pozisyonlama, Değişen Müşteri Segmentlerinde Strateji, Müşteri Deneyim Süreçleri, İlişki Yönetimi, Kurumsallaşma, Bireysel Farkındalık Yönetimi, Kurum ve Birey Ekseninde Artı Değer Süreçler İnşası konularına yönelik eğitimler üzerinedir.

 

Referanslarımız

Bize UlaşınBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Sosyal Medya :