Damla Ataman Türkşen

1990 yılında, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nden, 1996 yılında ise Kanada, Vancouver Centennial Business College, MBA Programından mezun oldu.

Özlem Doğan

1989 yılında, Hacettepe Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi’nden, sonrasında Marmara Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı ve Sistem Analistliği’nden mezun oldu.

Sibel Avcıoğlu Tekeş

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olduktan sonra Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon ve İnsan Kaynakları Yönetimi eğitim programını tamamladı.

Tülin Balcıoğlu

1988 yılında, Marmara Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun oldu. Ardından, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Tanıtım ve Halkla İlişkiler Bölümü Yüksek Lisans Programını ve İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde “Uygulamalı Psikoloji” Yüksek Lisans Programını tamamladı. 

Cem Başeskioğlu

Marmara Üniversitesi, Sinema TV Bölümü’nde eğitim aldı. Üniversite yıllarında çektiği “Dat Poenas Laudata Fides” isimli kısa filmi, 7. Adana Altın Koza Kısa Film Yarışması’nda, Öğrenci Filmleri Yarışması Mansiyon’u aldı. 1994 yılında kaleme aldığı tiyatro oyunu, “Bak Kim Dans Ediyor”, Sevim Gözay’ın yönetmenliğinde, Tiyatrokare ve Aksanat’ta sergilendi. 

Burcu Kazbek

Balerin bir anne ve balet bir babanın kızı olarak dünyaya geldikten sonra Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Klasik Bale Ana Sanat Dalı Modern Dans Bölümü’nden 2003 yılında mezun oldu.

Referanslarımız

Bize UlaşınBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Sosyal Medya :